Zwiedzanie Warszawy z Przewodnikiem  – nasi przewodnicy w strojach historycznych przeniosą grupę w świat dawnej Warszawy. Ale to dopiero początek – ucharakteryzujemy uczestników wycieczki poprzez specjalne stroje, chorągwie i inne rekwizyty z czasów dawnych mieszczan.  Spacer z nami to fascynująca opowieść o dawnej i współczesnej Warszawie wypełniona zadaniami i emocjami płynącymi z rywalizacji.

Przykłady realizowanych przez nas tras:

Szlakiem Szarych Szeregów – Tajemnie Średniowiecznej Warszawy  – Szlakiem Odzyskania Niepodległości  1918 – Ścieżki Młodego Chopina – Legendy Warszawy – Warszawa 1944 – Marii Skłodowska – Wybitni Polacy w Stolicy – Tajemnie Enigmy – Warszawy Wielu Religii i Kultur – Szlakiem Żydów Warszawskich – Tajemnice  Powązkowskiej Nekropolii

Z dowolnego miejsca organizujemy wycieczki jedno- i wielodniowe do Warszawy, na piękne i wciąż nieodkryte Mazowsze. Jeśli chcesz zwiedzić Zamek Królewski, Stare Miasto, Centrum Nauki Kopernik w mniej codzienny sposób, wpłynąć do Warszawy kajakiem czy nocą poszukać przy świetle lampionów duchów na Stary Mieście – koniecznie odezwij się do nas!